4/B Sözleşmeli Öğretmen Ek Ders Hesaplama


Hesaplama Yapmak istediğiniz Maaş unsurlarına ait bölümleri doldurarak, Hesapla butona tıklamanız halinde istediğiniz sonuca Ücretsiz olarak ulaşacaksınız. Türkiye'nin en geniş kapsamlı Maaş Hesaplama Robotu KBS ile birebir uyumlu olup, Tüm Memur, 4/B'li Sözleşmeli Personel ve İşçi statülerinde " Memur Maaş Hesaplama Robotu" ayrıcalıkları için hizmetinizdeyiz.

 

 

Sözleşmeli Öğretmenlere ait Ek Ders Hesaplama robotu

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesine göre istihdam edilen Sözleşmeli Öğretmenlere ait Ek Ders Hesaplama robotu
657/4-B Sözleşmeli Öğretmenlerin ek ders ücretlerini sözleşme hükümlerine göre hesaplar. 
Sözleşmeli öğretmene, fiilen yerine getirdiği ders görevi karşılığında O 1/12/2016 tarihli ve 2016/11350 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla yürürlüğe konulan Milli Eğitim Bakanlığı Yönetici ve Öğretmenlerinin Ders ve Ek Ders Saatlerine İlişkin Karar ve ilgili yıl toplu sözleşme hükümleri dikkate alınarak emsali kadrolu alan öğretmeni için öngörüldüğü şekilde ayrıca ek ders ücreti ödenir.

4/B Sözleşmeli Öğretmen EK Ders hesaplama robotu aşağıdaki Ek ders saatlerinin hesaplmasını yapmaktadır. Hesaplamalar 2019 Yılı Aylık Katsayı ile güncellenmiştir. 

4/B Sözleşmeli Öğretmen Ek Ders Hesaplama hakkında bilgi, kullanma talimatı ve video için tıklayınız.
Hesaplama Yaptıktan sonra ayrı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Gelen sayfada Maaş hesaplama sonucunu Excel Formatında ulaşabilirsiniz..