Anket 2015 Bireysel Emeklilik (BES)

Zorunlu BES Zorunlu Olmalı ? yoksa İsteğe Bağlı Olmalı ?

• Zorunlu Olmalı

Kullanılan: 2 18.2%
  • İsteğe Bağlı Olmalı

Kullanılan: 9 81.8%

• Kullanılan toplam oy
    11

kenanyılmaz

Gümüş Üye
Gümüş Üye
Kayıtlı Üye
2015 yılından itibaren çalışmaya başlayan iş hayatına giren herkes artık zorunlu olarak bireysel emeklilik sistemine dahil olacak. eskiden çalışan...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üyelik Sistemine geçiş yapılması gerekmektedir.

kenanyılmaz

Gümüş Üye
Gümüş Üye
Kayıtlı Üye
2015 Kalkınma planından :D
anket ekledim oy verebilirsin admin ..

kenanyılmaz

Gümüş Üye
Gümüş Üye
Kayıtlı Üye
mutemet arkadaşlar olay nasıl bakıyor bu anketten anlamış oluruz sonra da portalda bir haber olarak sunabiliriz.
Herkesin katılımını bekliyorum..

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit
Uzman Mutemet' Alıntı:
nerden çıktı bu yaa
Aynen  :angel:

***////

Kimse buna zorlayamaz. Özel Bireysel Emeklilik sigortaya

Üye

Misafir
sgk ne işe yarıyor bireysel emeklilikmiş bedavamı yapıyorlarmış.bu sistem sizin paranızı alıyor atıyorum.10 sene bpyunca ödedin diyelimki 45 bin...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üyelik Sistemine geçiş yapılması gerekmektedir.

Emre YURT

Gümüş Üye
Gümüş Üye
Kayıtlı Üye
benim önerim; bunu arkadaşlarla hep konuşuruz.
devlet bankaları memura 5 yıl vadeli faizsiz yada dosya masraflı maaşının durumuna göre 75 bine...

Üye

Misafir
şu da yapılabilir bugun burada ev fiyatları 175 bin başlıyor.memursen üyesi bu ilde 25 bin çağır ağaoğlunu 75 binliridan herkese toptan ev yapsın...

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit
Oh oh Ohhh. Siz kalkınma Planı değil aile planlaması yapmışsınız.

Memur Maaş Hesaplama Robotu

375/666 Sabit Ek Ödeme | Doktor Sabit Ek Ödeme | Tabip Tavan Ek ödeme | Ek Ders Hesaplama | İşçi Emekli İkramiye Hesaplama | Asgari Geçim İndirimi Hesaplama | İlksan Emekli Yardım Hesaplama | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5510 | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5434 | Fazla Mesai Nöbeti Hesaplama | İcap Nöbeti Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Nöbet Hesaplama | 4/B Sözleşmeli İcap Nöbet Hesaplama | Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Maaş Hesaplama Robotu 2019 | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Maaş Hesaplama Robotu | Memur Maaş Hesaplama Robotu 2020 | Memur Emekli Maaş ve İkramiye Hesaplama | Aile Hekimliği Maaş Hesaplama | İşçi Maaş Hesaplama | Ücretli Öğretmen Maaşları | Terfi Farkı Hesaplama 5434 | Terfi Farkı Hesaplama 5510 | Taban Aylığı Hesaplama | Ek Gösterge Aylığı Hesaplama | Gösterge Aylığı Hesaplama | Yan Ödeme Aylığı Hesaplama | Kıdem Aylığı Hesaplama | Emekli Yolluk Tazminatı | Temsil Tazminatı Hesaplama | Görev Tazminatı Hesaplama | Makam Tazminatı Hesaplama | Özel Hizmet Tazminatı Hesapalama | Sağlık Dön.Sermaye Ek Ödeme | Doktor Döner Sermaye Ek Ödeme | Tabip Tıbbi Zorunlu Sigorta İade | Tabip Danışmanlık Ücret Hesaplama | Kişi Borcu Hesaplama | Riskli Birim Katsayı Hesaplama | Net Performans Hesaplama | Kefalet Aidatı Hesaplama | Geçici Görev Yolluğu Hesaplama | Ne zaman emekli olurum | Çoçuk Yardım Hesaplama | Döner Sermaye Ek Ödeme Tavan Hesaplama | Sağlık Personeli Sabit Ek Ödeme | Uzman Doktor Maaş Hesaplama | Asgari Ücretli Maaş Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Ek Ders Hesaplama | İşsizlik Maaşı Hesaplama | Edremit Dost Metal, Sandvic Panel Çatı, Cam Balkon, Pimapen, Forforje, Kapı, Anahtar Teslim Tadilat Edremit

Sigorta Kampanyası

Sigortanızı Bize Yaptırın 1 AYLIK ALTIN üyelik Hediyemiz olsun..Detaylar için tıklayın.

Üst Alt