Tartışma 2019 aralik ayi maas avans kapamalar

Emir Asaf TURGUT

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Meb
Çalıştığınız İl/İlçe
Kars/arpacay
2019 aralık ayı maaş avans kapamaları ne durumda. Şu an için bekleme aşamasındayız herhalde.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Hazırlıklara...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üyelik Sistemine geçiş yapılması gerekmektedir.

Ömür Kandemir

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Giresun / Merkez

Ekli dosyalar

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit

Fatih Mehmet DAĞ

ßâßâ Mùtêmêt☻
Uzman Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Sağlık Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Yozgat/Yerköy
oooo ben coktan bitirdim bizim malmüdürlüğü cok acele diyor ama olsun elimiz boş iken yap gönder gitsin

Emir Asaf TURGUT

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Meb
Çalıştığınız İl/İlçe
Kars/arpacay
Ömür hocam bu yılda manüel yapılacak herhalde. Resmî bir duyuru felan yapıldı mi.

kypsala22

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
tarım ve orman bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
edirne
bu sene ilk defa yapacağım. adım adım yazabilir misiniz nasıl yapıldığını? :)

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit

Emir Asaf TURGUT

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Meb
Çalıştığınız İl/İlçe
Kars/arpacay
Tuğrul bey avansları bu yıl yine manüel kapatacağız gibi duruyor. Bu konu ile ilgili mys ve kbs de herhangi bir duyuru yayımlanmadı. Bu şekilde...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üyelik Sistemine geçiş yapılması gerekmektedir.

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit

burcu kağanoğlu

Premium Üye

Premium Özel Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
AFAD
Çalıştığınız İl/İlçe
ANKARA
Bende manuel yaptım bugün gidecek sıkıntı olacağını zannetmiyorum çünkü KBS-MYS entegrasyonunu yapamamışlardı geçen yıl ki bu yılda...

Online yöneticiler

Memur Maaş Hesaplama Robotu

375/666 Sabit Ek Ödeme | Doktor Sabit Ek Ödeme | Tabip Tavan Ek ödeme | Ek Ders Hesaplama | İşçi Emekli İkramiye Hesaplama | Asgari Geçim İndirimi Hesaplama | İlksan Emekli Yardım Hesaplama | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5510 | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5434 | Fazla Mesai Nöbeti Hesaplama | İcap Nöbeti Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Nöbet Hesaplama | 4/B Sözleşmeli İcap Nöbet Hesaplama | Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Maaş Hesaplama Robotu 2019 | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Maaş Hesaplama Robotu | Memur Maaş Hesaplama Robotu 2020 | Memur Emekli Maaş ve İkramiye Hesaplama | Aile Hekimliği Maaş Hesaplama | İşçi Maaş Hesaplama | Ücretli Öğretmen Maaşları | Terfi Farkı Hesaplama 5434 | Terfi Farkı Hesaplama 5510 | Taban Aylığı Hesaplama | Ek Gösterge Aylığı Hesaplama | Gösterge Aylığı Hesaplama | Yan Ödeme Aylığı Hesaplama | Kıdem Aylığı Hesaplama | Emekli Yolluk Tazminatı | Temsil Tazminatı Hesaplama | Görev Tazminatı Hesaplama | Makam Tazminatı Hesaplama | Özel Hizmet Tazminatı Hesapalama | Sağlık Dön.Sermaye Ek Ödeme | Doktor Döner Sermaye Ek Ödeme | Tabip Tıbbi Zorunlu Sigorta İade | Tabip Danışmanlık Ücret Hesaplama | Kişi Borcu Hesaplama | Riskli Birim Katsayı Hesaplama | Net Performans Hesaplama | Kefalet Aidatı Hesaplama | Geçici Görev Yolluğu Hesaplama | Ne zaman emekli olurum | Çoçuk Yardım Hesaplama | Döner Sermaye Ek Ödeme Tavan Hesaplama | Sağlık Personeli Sabit Ek Ödeme | Uzman Doktor Maaş Hesaplama | Asgari Ücretli Maaş Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Ek Ders Hesaplama | İşsizlik Maaşı Hesaplama | Edremit Dost Metal, Sandvic Panel Çatı, Cam Balkon, Pimapen, Forforje, Kapı, Anahtar Teslim Tadilat Edremit

Sigorta Kampanyası

Sigortanızı Bize Yaptırın 1 AYLIK ALTIN üyelik Hediyemiz olsun..Detaylar için tıklayın.

Üst Alt