Çözümlendi | Kilitli İhraçtan Dönen Personelin Emekli Kesenekleri

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Sorunuzu, Yeni Başlık açarak sorabilirsiniz.

mehmetpetek

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlıği
Çalıştığınız İl/İlçe
Tokat
Mrb lar arkadaşlar,kurumumuzda 5434 tabi bir personel 10/01/2020 itibari ile ihraçtan göreve başladı.Bu ay tam maaş ve 5 günlük kıst maaş...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üyelik Sistemine geçiş yapılması gerekmektedir.

H.Tuğrul SÜMER

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
TEKEL | MEB | Emekli
Çalıştığınız İl/İlçe
Balıkesir/Edremit
Güncel

SosyalMedyaES

Premium Üye

Premium Özel Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
İzmir
Benimde 02/01/2020 tarihinde göreve iade edilen personelim başladı. Ben Ocak maaşında kıst yapmadım. Geriye dönük Aralık 2019 ayını tam vereceğim...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üyelik Sistemine geçiş yapılması gerekmektedir.

mehmetpetek

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlıği
Çalıştığınız İl/İlçe
Tokat

YAPICI44

Premium Üye

Premium Özel Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
İçişleri
Çalıştığınız İl/İlçe
Elazığ Palu
Mrb lar arkadaşlar,kurumumuzda 5434 tabi bir personel 10/01/2020 itibari ile ihraçtan göreve...

haydarcetin

Premium Üye

Premium Özel Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
yükseköğretim kurumları
Çalıştığınız İl/İlçe
AFYONKARAHİSAR
Başka üniversiteden ihraç olan bizde göreve başlayacak geriye dönük maaşlarını ihraç edildiği yermi yapacak biz mi yapacağız.

mehmetpetek

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlıği
Çalıştığınız İl/İlçe
Tokat
Tam vermenize gerek yoktu. Gün sayısı giriliyor tam girdiğiniz aylar zaten 30 gün giriyorsunuz kıst...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Sorunuzu, Yeni Başlık açarak sorabilirsiniz.

Online yöneticiler

Memur Maaş Hesaplama Robotu

375/666 Sabit Ek Ödeme | Doktor Sabit Ek Ödeme | Tabip Tavan Ek ödeme | Ek Ders Hesaplama | İşçi Emekli İkramiye Hesaplama | Asgari Geçim İndirimi Hesaplama | İlksan Emekli Yardım Hesaplama | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5510 | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5434 | Fazla Mesai Nöbeti Hesaplama | İcap Nöbeti Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Nöbet Hesaplama | 4/B Sözleşmeli İcap Nöbet Hesaplama | Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Maaş Hesaplama Robotu 2019 | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Maaş Hesaplama Robotu | Memur Maaş Hesaplama Robotu 2020 | Memur Emekli Maaş ve İkramiye Hesaplama | Aile Hekimliği Maaş Hesaplama | İşçi Maaş Hesaplama | Ücretli Öğretmen Maaşları | Terfi Farkı Hesaplama 5434 | Terfi Farkı Hesaplama 5510 | Taban Aylığı Hesaplama | Ek Gösterge Aylığı Hesaplama | Gösterge Aylığı Hesaplama | Yan Ödeme Aylığı Hesaplama | Kıdem Aylığı Hesaplama | Emekli Yolluk Tazminatı | Temsil Tazminatı Hesaplama | Görev Tazminatı Hesaplama | Makam Tazminatı Hesaplama | Özel Hizmet Tazminatı Hesapalama | Sağlık Dön.Sermaye Ek Ödeme | Doktor Döner Sermaye Ek Ödeme | Tabip Tıbbi Zorunlu Sigorta İade | Tabip Danışmanlık Ücret Hesaplama | Kişi Borcu Hesaplama | Riskli Birim Katsayı Hesaplama | Net Performans Hesaplama | Kefalet Aidatı Hesaplama | Geçici Görev Yolluğu Hesaplama | Ne zaman emekli olurum | Çoçuk Yardım Hesaplama | Döner Sermaye Ek Ödeme Tavan Hesaplama | Sağlık Personeli Sabit Ek Ödeme | Uzman Doktor Maaş Hesaplama | Asgari Ücretli Maaş Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Ek Ders Hesaplama | İşsizlik Maaşı Hesaplama | Edremit Dost Metal, Sandvic Panel Çatı, Cam Balkon, Pimapen, Forforje, Kapı, Anahtar Teslim Tadilat Edremit

Sigorta Kampanyası

Sigortanızı Bize Yaptırın 1 AYLIK ALTIN üyelik Hediyemiz olsun..Detaylar için tıklayın.

Üst Alt