Mutemet Arşivi Memurun ayın 15 inden Önce(12sinde) Emekli olma Durumu

• Konbuyu başlatan AdemKnCr
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Sorunuzu, Yeni Başlık açarak sorabilirsiniz.

AdemKnCr

Misafir
İyi günler arkdaşlar.Bir personelimiz sağlık sorunları nedeniyle emekli olmak istediğini bildirdi.Maaşlar da onaylandığı için geri alma şansşımız...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üyelik Sistemine geçiş yapılması gerekmektedir.

Mustafa Iki Vardar

Gümüş Üye
Gümüş Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
izmir
emekli olacaksa geri alınmaz. emekli sandığı mahsuplaşır

Üye silindi 9

Misafir
hocam emekli olan personel hiç bir şekilde maaşı geri alınmıyor biliyorum ben

Ferhad ERYILMAZ

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bitlis/Merkez
Ayın 12 sinde emekli olacak ise maaşın tümü geri alınır. 16 sında olacaksa alınmaz.

AdemKnCr

Misafir
Arkdaşlar iade olması gereken maaş eylül değil " Ekim" . Ayın 12 si itibriyle ekim maaşı onaylandı. Diyelim ki bu kişi ayın 20sinde(20 ekimde )...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üyelik Sistemine geçiş yapılması gerekmektedir.

AdemKnCr

Misafir
Sayın Ferhadd1021 bende sizin gibi düşünüyorum ilgili kişiye de bu şeklide söyledim.

Ferhad ERYILMAZ

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bitlis/Merkez
İşçilerde durum farklı.Maaşı çalışıp aldıkları için emekliye ayrılacağı tarihi size önceden bildirmeleri gerekir ki ona göre kalan ikramiye, ilave...

Üye silindi 9

Misafir
snak06' Alıntı:
Arkdaşlar iade olması gereken maaş eylül değil " Ekim" . Ayın 12 si itibriyle ekim maaşı onaylandı. Diyelim ki bu kişi ayın...

Ferhad ERYILMAZ

Uzman Mutemet

Uzman Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Bitlis/Merkez
16 Nolu Kişilerden Alacaklar Tebliği
B- AYLIKLARINI ALDIKTAN SONRA GÖREVİNDEN AYRILANLAR İLE İLGİLİ İŞLEMLER
657 sayılı Devlet...

Durum
Üzgünüz bu konu Çözüldüğü için Kapatılmıştır. Sorunuzu, Yeni Başlık açarak sorabilirsiniz.

Memur Maaş Hesaplama Robotu

375/666 Sabit Ek Ödeme | Doktor Sabit Ek Ödeme | Tabip Tavan Ek ödeme | Ek Ders Hesaplama | İşçi Emekli İkramiye Hesaplama | Asgari Geçim İndirimi Hesaplama | İlksan Emekli Yardım Hesaplama | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5510 | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5434 | Fazla Mesai Nöbeti Hesaplama | İcap Nöbeti Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Nöbet Hesaplama | 4/B Sözleşmeli İcap Nöbet Hesaplama | Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Maaş Hesaplama Robotu 2019 | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Maaş Hesaplama Robotu | Memur Maaş Hesaplama Robotu 2020 | Memur Emekli Maaş ve İkramiye Hesaplama | Aile Hekimliği Maaş Hesaplama | İşçi Maaş Hesaplama | Ücretli Öğretmen Maaşları | Terfi Farkı Hesaplama 5434 | Terfi Farkı Hesaplama 5510 | Taban Aylığı Hesaplama | Ek Gösterge Aylığı Hesaplama | Gösterge Aylığı Hesaplama | Yan Ödeme Aylığı Hesaplama | Kıdem Aylığı Hesaplama | Emekli Yolluk Tazminatı | Temsil Tazminatı Hesaplama | Görev Tazminatı Hesaplama | Makam Tazminatı Hesaplama | Özel Hizmet Tazminatı Hesapalama | Sağlık Dön.Sermaye Ek Ödeme | Doktor Döner Sermaye Ek Ödeme | Tabip Tıbbi Zorunlu Sigorta İade | Tabip Danışmanlık Ücret Hesaplama | Kişi Borcu Hesaplama | Riskli Birim Katsayı Hesaplama | Net Performans Hesaplama | Kefalet Aidatı Hesaplama | Geçici Görev Yolluğu Hesaplama | Ne zaman emekli olurum | Çoçuk Yardım Hesaplama | Döner Sermaye Ek Ödeme Tavan Hesaplama | Sağlık Personeli Sabit Ek Ödeme | Uzman Doktor Maaş Hesaplama | Asgari Ücretli Maaş Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Ek Ders Hesaplama | İşsizlik Maaşı Hesaplama | Edremit Dost Metal, Sandvic Panel Çatı, Cam Balkon, Pimapen, Forforje, Kapı, Anahtar Teslim Tadilat Edremit

Sigorta Kampanyası

Sigortanızı Bize Yaptırın 1 AYLIK ALTIN üyelik Hediyemiz olsun..Detaylar için tıklayın.

Üst Alt