Editörün Seçimi MYS - 5510/5434 - 657 4B - 4D -Maaş Avans Kapatma Ne Zaman ve Nasıl Yapılır?

Hüseyin ÇEVİK

Site Admin

Yönetici
Site Admin
Uzman Mutemet
Altın Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Milli Eğitim Bakanlığı
Çalıştığınız İl/İlçe
Çorum/Bayat
Emir Asaf TURGUT, önceki sorduğun ÖEB in avansını kapattığın gibi kapatmalısın.

Kıst maaştan anladığınız nedir de eklediğiniz...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üyelik Sistemine geçiş yapılması gerekmektedir.

Emir Asaf TURGUT

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Meb
Çalıştığınız İl/İlçe
Kars/arpacay
14 günlük farklarla karıştırdım. Yalniz şu bordro okuma işini tam beceremiyorum. Şu an ki sorunum o. Kıst maaş ve tam maaş ayırt etme işi problem.

Emir Asaf TURGUT

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Meb
Çalıştığınız İl/İlçe
Kars/arpacay
Geçen günkü avans kapatma işini de yine siz yardımcı olmuştunuz

Emir Asaf TURGUT

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Meb
Çalıştığınız İl/İlçe
Kars/arpacay
Tamamdır. Yapayım takıldığım yerde sorayim mehmet bey tesekkurler.

Emir Asaf TURGUT

Altın Üye

Altın Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Meb
Çalıştığınız İl/İlçe
Kars/arpacay
Mehmet bey hallettim teşekkürler. Sizin ve yardimci olan tum arkadaslarin sayesinde yeni ve çok isime yarayacak bir şey öğrenmiş oldum. Emeğinize...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üyelik Sistemine geçiş yapılması gerekmektedir.

Mehmet AKDEMİR

Site Admin

Yönetici
Site Yöneticisi
Çalıştığınız Bakanlık
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü
Çalıştığınız İl/İlçe
Van/Tuşba

gkansssoylu

Premium Üye

Premium Özel Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
meb
Değerli Arkadaşlar okulda idareciyim ve avans kapatma işini ilk defa yapacam. Neyi nasıl yapacağımı ve nerden başlayacağımı hiç...

gkansssoylu

Premium Üye

Premium Özel Üye
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
meb
Bu avans kapatma olayı sadece sözleşmeli öğretmenleri mi kapsıyor yoksa ben mi yanlış anladım.çoğu yazıda sözleşmelilerden bahsetmiş

Süleyman Kambuk

☾★ AYYILDIZ ☾★
Uzman Mutemet
Kayıtlı Üye
Çalıştığınız Bakanlık
Tarım ve Orman Bak.lığı Meteoroloji Genel Müd
Çalıştığınız İl/İlçe
Ankara/Keçiören
Değerli Arkadaşlar okulda idareciyim ve avans kapatma işini ilk defa yapacam. Neyi nasıl...

Ekli dosyalar

Çevrimiçi üyeler :
Altın Üye-Kayıtlı Üye Premium Üye-Uzman
Demo Üye

Şu anda çevrimiçi üye yok.

Memur Maaş Hesaplama Robotu

375/666 Sabit Ek Ödeme | Doktor Sabit Ek Ödeme | Tabip Tavan Ek ödeme | Ek Ders Hesaplama | İşçi Emekli İkramiye Hesaplama | Asgari Geçim İndirimi Hesaplama | İlksan Emekli Yardım Hesaplama | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5510 | FHZ Yıpranma Payı Hesap 5434 | Fazla Mesai Nöbeti Hesaplama | İcap Nöbeti Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Nöbet Hesaplama | 4/B Sözleşmeli İcap Nöbet Hesaplama | Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Sürekli Görev Yolluğu Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Maaş Hesaplama Robotu 2019 | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Maaş Hesaplama Robotu | Memur Maaş Hesaplama Robotu 2020 | Memur Emekli Maaş ve İkramiye Hesaplama | Aile Hekimliği Maaş Hesaplama | İşçi Maaş Hesaplama | Ücretli Öğretmen Maaşları | Terfi Farkı Hesaplama 5434 | Terfi Farkı Hesaplama 5510 | Taban Aylığı Hesaplama | Ek Gösterge Aylığı Hesaplama | Gösterge Aylığı Hesaplama | Yan Ödeme Aylığı Hesaplama | Kıdem Aylığı Hesaplama | Emekli Yolluk Tazminatı | Temsil Tazminatı Hesaplama | Görev Tazminatı Hesaplama | Makam Tazminatı Hesaplama | Özel Hizmet Tazminatı Hesapalama | Sağlık Dön.Sermaye Ek Ödeme | Doktor Döner Sermaye Ek Ödeme | Tabip Tıbbi Zorunlu Sigorta İade | Tabip Danışmanlık Ücret Hesaplama | Kişi Borcu Hesaplama | Riskli Birim Katsayı Hesaplama | Net Performans Hesaplama | Kefalet Aidatı Hesaplama | Geçici Görev Yolluğu Hesaplama | Ne zaman emekli olurum | Çoçuk Yardım Hesaplama | Döner Sermaye Ek Ödeme Tavan Hesaplama | Sağlık Personeli Sabit Ek Ödeme | Uzman Doktor Maaş Hesaplama | Asgari Ücretli Maaş Hesaplama | 4/B Sözleşmeli Öğretmen Ek Ders Hesaplama | İşsizlik Maaşı Hesaplama | Edremit Dost Metal, Sandvic Panel Çatı, Cam Balkon, Pimapen, Forforje, Kapı, Anahtar Teslim Tadilat Edremit

Sigorta Kampanyası

Sigortanızı Bize Yaptırın 1 AYLIK ALTIN üyelik Hediyemiz olsun..Detaylar için tıklayın.

Üst Alt