Yeni profil mesajları

Merhaba, iyi akşamlar.
Aile bakanlığına bağlı sosyal hizmetlerde görev yapıyorum. Doğum iznine ayrılan personeli sehven ücretli izinli olarak gösterip maaş ödemesi yaptım. Ödediğim ücreti tekrar iade aldım. Fakat sgk tahakkuk için nasıl bir işlem yapmam gerektiğiyle alakalı aklımda soru işaretleri var bana yardımcı olabilir misiniz?
çiğdem hanım hayırlı günler. 5434 geçmişe dönük fiili hizmetleri hesaplamışsınız anladığım kadarıyla. rica etsem bordro örneklerini atabilirmisiniz. veya program varsa daha onuda gönderirseniz sevinirim.
hitap a girişini nasıl yaptınız cezai işlemi var mı ?
selamualeyküm hocam . hayırlı cumalar. elinizde örnek bordro varmı aceba geçmişe dönük fiili hizmetler için.varsa herşey lazım bana. zahmet olmazsa gönderirmisiniz
canı pahasında her türlü şartlarda görev yapan polis ve askerin maaşı sorgulanmaz
ömür bey merhaba sürekli işçi personelim yıllık izinde olduğunda rapor aldı.24 de izinli olduğu tarihte başlamış rapor fakat bodro yaparken dikkatimden kaçmış 24-25-26- 24-25 yıllık izin 26 hafta tatili 5 günde raporlu puantajda bildirmişim.2 gününüde ödediğimiz için skg gün sayısını 28 çalışma gün sayısını 28 gösterdim. Normalde 8 gün raporlu
merhaba kolay gelsin adliye mutemetiyim bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var rica etsem yardımcı olabilirmisiniz
omersahin5454
omersahin5454
habercinizi verme şansınız var mı
bilirkişi ödemelerinde toplu ödeme listesi alırken ödeme emri numarasını alamıyorum nasıl yapılıyordu yardımcı olma şansınız varmı
ERKİN CAN YALÇIN
ERKİN CAN YALÇIN
denetimli serbestliklerde bilirikişi ödemesi yok.hiç yapmadım ömer bey
omersahin5454
omersahin5454
habercinizi verirmisiniz
merhaba kolay gelsin adliye mutemetiyim bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var rica etsem yardımcı olabilirmisiniz
omersahin5454
omersahin5454
birde bilirkişi ödemelerinde toplu ödeme listesi alırken ödeme emri numarasını alamıyorum nasıl yapılıyordu yardımcı olma şansınız varmı
AYŞE POLAT
bizde bilirkişi olmadığı için o uygulamayı bilmiyorum malesef
omersahin5454
omersahin5454
habercinizi verirmisiniz
Üst Alt