Yeni profil mesajları

SAİT BEY MERHABALAR UMARIM MESAJIMI GÖRÜRSÜNÜZ PERSONELİM MART 2020 TARİHİNDEN ARALIK 2020 MAAŞI DAHİL ENGELİLİK İNRİMİNDEN YARARLANACAK GELİR VERGİSİ İADESİ BODROSUNU OLUŞTURDUM BU ÖDEMEYİ TDMS DEN NASIL YAPICAM ANLATABİLİR MİSİNİZ ...
Faturalarınızı eğer muhasebeye göndermemiş iseniz İster Harcama Yetkilisi rolünden önce harcamayı sonra ö.e.b. silebilir veya olduğu gibi bırakırsınız.
Muhasebeye gitmiş ise yine harcama rolünden geri çekin çekemiyor iseniz muhasebeyi arayın iade etsinler öyle silin.
R.P.
R.P.
Mükerrer ödeme olmamış ise sorun olmaz Ancak Mükerrer Ödeme ise Ödediğiniz Parayı Geri İstemeniz Yada Bir sonraki Fatura Alacağından Mahsup Ettirmeniz Gerekir.
Ümmü ERDOĞAN
Ümmü ERDOĞAN
Yok mükerrer olmadı onu sadece e faturam da gözükmesin diye çıkışını yaptım
R.P.
R.P.
Sorun Olmaz Endişelenmeyin.
Elektrik Fatura İşlemini Çağrı İle Çözebildinizmi?
İlhan-mem
İlhan-mem
??? hangi konuydu hocam
R.P.
R.P.
Tamam Önemli bir şey değildi Teşekkür ederim
5434 SAYILI KANUNA GÖRE ÇALIŞAN VE OHAL KAPSAMINDA GÖREVE GERİ İADE EDİLEN KİŞİYE GERİYE DÖNÜK YAPILAN MAAŞ ÖDEMESİNDEN KESİLEN EMK KESENEK GÖNDERME İŞLEMİ NASIL YAPILACAK
Merhaba, iyi akşamlar.
Aile bakanlığına bağlı sosyal hizmetlerde görev yapıyorum. Doğum iznine ayrılan personeli sehven ücretli izinli olarak gösterip maaş ödemesi yaptım. Ödediğim ücreti tekrar iade aldım. Fakat sgk tahakkuk için nasıl bir işlem yapmam gerektiğiyle alakalı aklımda soru işaretleri var bana yardımcı olabilir misiniz?
çiğdem hanım hayırlı günler. 5434 geçmişe dönük fiili hizmetleri hesaplamışsınız anladığım kadarıyla. rica etsem bordro örneklerini atabilirmisiniz. veya program varsa daha onuda gönderirseniz sevinirim.
hitap a girişini nasıl yaptınız cezai işlemi var mı ?
selamualeyküm hocam . hayırlı cumalar. elinizde örnek bordro varmı aceba geçmişe dönük fiili hizmetler için.varsa herşey lazım bana. zahmet olmazsa gönderirmisiniz
Üst Alt