375/666 Sabit Ek Ödeme


Hesaplama Yapmak istediğiniz Maaş unsurlarına ait bölümleri doldurarak, Hesapla butona tıklamanız halinde istediğiniz sonuca Ücretsiz olarak ulaşacaksınız. Türkiye'nin en geniş kapsamlı Maaş Hesaplama Robotu KBS ile birebir uyumlu olup, Tüm Memur, 4/B'li Sözleşmeli Personel ve İşçi statülerinde " Memur Maaş Hesaplama Robotu" ayrıcalıkları için hizmetinizdeyiz.

 

 

SABİT EK ÖDEME NEDİR? 375/666 SAYILI KANUNA GÖRE EK ÖDEME HESAPLAMASI

375/666 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Sabit Ek Ödeme hesaplamak için önce Sınıfınızı seçiniz Sağlık personeli iseniz Sağlık Hizmetleri Polis iseniz Emniyet Hizmetleri İmam iseniz Din Hizmetleri gibi alakalı sınıfları seçiniz.

Sağlık personeli olduğumuzu düşenerek sınıf seçimi Sağlık Hizmetleri yapıyoruz.Daha sonra ünvan kısmına gelerek sahip olduğumuzu ünvanı seçiyoruz.Lisans mezunu Hemşire olduğumuzu farz ederek Hemşire LİSANS seçimi yapıyoruz.Lise mezunu olanlar Hemşire lise seçimi yapmalıdır.Yataksız tedavi kurumları İl sağlık Müdürlüğü gibi çalışan sağlık personelleri Yataksız Kurum Hemşire ATT gibi seçim yapmalıdır.Daha sonra Aylık Derece ve Kademeniz seçilir.Gelir Vergisi oranını seçiniz.

Hesapla butonuna basarak açılan sayfada, indir resmine tıklayın ve Sabit Ek Ödeme net tutarını gösteren excel dosyasını indirebilirsiniz.

375/666 Sabit Ek Ödeme hakkında bilgi, kullanma talimatı ve video için tıklayınız.
Hesaplama Yaptıktan sonra ayrı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Gelen sayfada Maaş hesaplama sonucunu Excel Formatında ulaşabilirsiniz..