Memur Maaş Hesaplama Robotu Üyelik Sözleşmesi


Hesaplama Yapmak istediğiniz Maaş unsurlarına ait bölümleri doldurarak, Hesapla butona tıklamanız halinde istediğiniz sonuca Ücretsiz olarak ulaşacaksınız. Türkiye'nin en geniş kapsamlı Maaş Hesaplama Robotu KBS ile birebir uyumlu olup, Tüm Memur, 4/B'li Sözleşmeli Personel ve İşçi statülerinde " Memur Maaş Hesaplama Robotu" ayrıcalıkları için hizmetinizdeyiz.

 

 

Memur Maaş Hesaplama Robotuna ait web sitemize Üye olmak isteyen, Ücretsiz üye olabilir.
Üyelerimiz için;
İş bu site ve site üyelerimize sormaksızın ve ihtara gerek olmaksızın değişiklik yapma,güncelleme,değiştirme, menü iptal etme,üyelik sonlandırma,yayını durdurma,hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar.
Maaş Hesaplama robotunu kullanım sırasında yanlış veri girilmesi sonucu oluşabilecek hesaplama hatasından ya da robotta oluşabilecek teknik hatalardan ve güncelleme gecikmelerinden sitemiz hiç bir şekilde sorumlu değildir.

Memur Maaş Hesaplama robotumuzu kamuda çalışan tüm memurlar kullanabilir. KBS ile birebir uyumludur. 2020 Güncel Maaş katsayıları ile günceldir.
Memur Maaş Hesaplama robotunun hiç bir yasal yükümlülüğü olmayıp sadece bilgilendirme amaçlıdır.Kamuda çalışanın kendi bordrosu ile robotun bordrosu tutmuyor ise mutemetler.org açıklama yada bilgilendirme yapma zorunluluğu kesinlikle yoktur. Sitemize üye olan yada Memur Maaş Hesaplama Robotunu kullanan ziyaretçilerimiz tüm bu şartları kabul etmiş sayılır.

Site Sahibi 
Halil Tuğrul SÜMER
Emekli | Mutemet
İletişim için tıklayın.

Hesaplama Yaptıktan sonra ayrı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Gelen sayfada Maaş hesaplama sonucunu Excel Formatında ulaşabilirsiniz..